НАПОЛЕОНІВСЬКІ ПЛАНИ: ТОРТ «НАПОЛЕОН»

ОПИС СТРАВИ

Якщо ви запитаєте в себе, чого б хотілося на десерт, що вам перше прийде у голову? Звісно ж, торт! Навіть ті, хто не вважає себе шанувальником мучного та солодкого, куштували торти різних видів. Один з найбільш знаменитих своєю м’якістю та ніжністю смаку  це торт «Наполеон». Напевно, не дарма його назвали іменем великого генерала — загарбника мільйонів. Класичний торт «Наполеон» підкорив мільйони любителів солодкого, і ця перемога цілком та повністю заслужена.

ТОРТ «НАПОЛЕОН»

Існує багато різноманітних варіацій приготування цього торта. А готове тісто робить процес ще більш швидким та приємним. Однак залишаються все ж прихильники того, аби усі компоненти були домашніми. Необхідно відмітити, що тонкі й ніжні коржі, котрі легко просочуються кремом, — особливість «Наполеону». Тому торт готується із використанням листкового тіста. Воно легке і тонке за структурою, добре пропускає крем і допомагає добитися бажаної ніжності десерту.

ПРИГОТУВАННЯ

Етап №1

Як і будь-який інший торт, готувати «Наполеон» починаємо з коржів. Щоб вони вийшли «правильними», обов’язково потрібно дотримуватися описаної послідовності.

Етап №2

1,5 кг борошна висипте на робочу поверхню. Викладіть на нього 500 г масла, порізаного на шматочки. Злегка змішайте. Це буде основа для тіста. Викладіть масу гіркою.

Етап №3

Воду кімнатної температури необхідно змішати з сіллю до повного розчинення кристалів.

Етап №4

Далі — повільно й поступово вилити цю воду в центр гірки з борошна і масла, після чого ретельно перемішати і замісити тісто з однорідною структурою, не допускаючи виникнення грудочок.

Етап №5

Тісто треба розділити на 9 шматків, після чого розкачати коржі, посипані борошном. І помістити в духовку випікатися при 180 градусах. Випічка має тривати від 15 до 20 хвилин.

Етап №6

Наступний крок — приготування крему. Для цього необхідно 2,5 літри молока поставити на вогонь. Доки воно доходить до кипіння, слід ретельно збити яйця і цукор до утворення піни. Додати у збиті яйця рештки борошна й отриману суміш поступово ввести в молоко. Добитися повної однорідності маси, і, як результат, — правильно звареного крему. Усю масу необхідно довести до кипіння й вимкнути, як тільки з’являться перші бульбашки. У гарячий крем додати 100 г масла та ванілін.

Етап №7

Помістіть перший корж на окреме блюдо і щедро змастіть його кремом. Зверху накрийте його новим коржем і знову змастіть. Повторюйте, доки не закінчаться компоненти. Добре змащуйте також і боки, бо коржі мають гарно просочитися. Зверху торт можна прикрасити крихтами з коржа, печивом чи ягодами.

0 comments on “НАПОЛЕОНІВСЬКІ ПЛАНИ: ТОРТ «НАПОЛЕОН»Add yours →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *